Kızlık Zarı

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları Ne Kadar?

Kızlık zarı dikimi fiyatları bu işlemden faydalanmak isteyen tüm kadınların merak ettiği hususlar arasında yer alıyor. Halk arasında kızlık zarı olarak bilinen hymen, vajinanın yaklaşık 1,5 cm içerisinde yer alan bir dokudur. Bu dokunun vajina girişini tamamen kapladığı düşünülür oysa kızlık zarının orta bölümünde küçük bir delik bulunur. Bu delik adet dönemlerinde kanın akışını sağlar. İlk cinsel ilişki ile birlikte kızlık zarı bütünlüğünü kaybeder ve bu esnada az miktarda kanama olur.

Ülkemizde kızlık zarı ile ahlaki normlar arasında çok yakın bir bağ bulunur. Bekaret zarı olarak da adlandırılan kızlık zarının bütünlüğünü kaybetmesi durumunda kadınlar söz konusu normlar nedeniyle çeşitli toplumsal sorunlar yaşanabiliyor. İşte bu noktada devreye onarım işlemi giriyor ve dikim işleminden faydalanmak isteyen kadınlar kızlık zarı dikimi fiyatları konusunda araştırma yapmaya başlıyor. Bursa kızlık zarı onarımı işleminin son derece başarılı bir şekilde yapıldığı kentler arasında bulunuyor.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları Bursa

Bursa kızlık zarı dikimi fiyatları

Öncelikle kızlık zarı dikimi fiyatları konusunda Bursa kenti de dahil olmak üzere tüm şehirlerde, farklı sağlık kuruluşlarında farklı rakamlar ile karşılaşabileceğinizi belirtelim. Kızlık zarının onarımı cerrahi bir işlemdir ve sabit bir fiyatlandırma yapılmaz. Buna bağlı olarak Bursa kızlık zarı dikimi fiyatları da değişkenlik gösterebilir. Ancak özellikle metropol kentler ile kıyaslandığında bu şehirde çok daha makul rakamlar ile karşılaşabileceğinizden söz edebiliriz.

Son yıllarda Bursa kentinde bu işlem oldukça yoğun bir şekilde yapılabiliyor. Dolayısıyla başarılı bir şekilde bu işlemin yapılması için mutlaka farklı bir kente gitmeniz gerekmiyor. Yaşadığınız kentten ayrılmadan onarım işleminden faydalanabilir ve işlemden hemen sonra evinize gidebilirsiniz. Böylelikle iyileşme sürecini kendi evinizin konforundan ödün vermeden tamamlamanız mümkün olur. Elbette kızlık zarı dikimi fiyatları herkes için önem taşıyor. Ancak fiyatların metropol kentlerde daha uygun olduğu yönünde bir inanış doğru olmayabilir.

İlgini çekebilir –> Kızlık zarı zedelenmesi

Bursa Kızlık Zarı Dikimi Yapan Doktorlar

Bursa kızlık zarı dikimi doktorlar

Tüm cerrahi operasyonlar gibi kızlık zarı dikiminde de doktor tecrübesi, işlemin başarısında belirleyici unsurlardan biridir. Dolayısıyla deneyimli bir doktordan söz konusu işlem için randevu almanız, kızlık zarı dikimi fiyatları konusundan daha önemlidir. Bu noktada Bursa kentinde yaşayanların şanslı olduklarından söz edebiliriz. Çünkü Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Barış Korkmaz bu kentte hizmet veriyor. Üstelik hem geçici hem de kalıcı olarak kızlık zarı dikimi işlemi için randevu talep edilebiliyor.

Bu arada Op. Dr. Barış Korkmaz genital estetik operasyonlarda da başarısı kanıtlamış isimlerden biridir. Vajina daraltma gibi genital estetik operasyonlarla ilgili olarak da sıklıkla hizmet veriyor olması, vajina ve rahimdeki iç dokular, bu dokuların yapısı ve iyileşme süresi gibi konularda yüksek oranda bilgi ve deneyime sahip olmasını beraberinde getiriyor. Bu başarısı, farklı kentlerden de hastaların Bursa şehrine gelerek çeşitli sağlık hizmetleri almasını sağlıyor. Elbette kızlık zarı dikimi fiyatları olarak uygun rakamlar sunuyor olması da dikkatlerden kaçmıyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatları şehirden şehre değişebildiği gibi, doktorun bu konuda uzmanlığı, kullandığı malzemenin kalitesine ve yapılan işlemin türüne göre değişebilmektedir. Kalıcı ve geçici kızlık zarı dikimi fiyatları farklı olmakla beraber, kullanılan yöntemler de farklılık gösterebilmektedir… Dr. Barış Korkmaz

Bu arada Op. Dr. Barış Korkmaz Nilüfer semtinde hizmet verdiği için Bursa kentinin herhangi bir semtinden ya da ilçesinden kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. Herhangi bir işlem sonrasında kontroller için de muayenehaneye gitmek gerektiğinden ulaşımın kolay olması haliyle büyük önem taşıyor. Randevu alarak muayene olmanız durumunda bekaret zarı dikimi ücretleri konusunda da tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bu arada adet döneminde olunmayan herhangi bir dönemde bu işlem yapılabiliyor.

Tıkla öğren –> Kızlık zarı dikimi

Geçici Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık zarı hem geçici hem de kalıcı olarak dikilebiliyor ve yeniden zar dokusunda bütünlük sağlanabiliyor. Elbette geçici olarak yapılan kızlık zarı dikimi fiyatları ile kalıcı olarak yapılan işlemin fiyatları değişkenlik gösteriyor. Geçici olarak yapılan bu işlem düğün gününden 7 ila 10 gün öncesine kadar gerçekleştirilebilir. Dokunun parçalarının yeniden bir araya getirilmesi ve dikilmesi şeklinde yapılan bu işlemin ardından, cinsel ilişki esnasında kanama olur.

Ancak 20 gün boyunca cinsel ilişkiye girilmemesi durumunda kullanılan dikiş ipleri vücutta kendiliğinden erir ve kızlık zarı dikim işleminden önceki halini alır. Bu nedenle bekaret zarı dikimi ücretleri kadar işlemin tarihinin doğru şekilde ayarlanması da büyük önem taşıyor. Dikiş iplerinin vücutta kendiliğinden eridiği süre her kadında aynı olmayabilir. 19 ya da 21 günde de dikiş ipleri eriyebilir.

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kalıcı bekaret zarı ücretleri bursa

Bir kıyaslama yapıldığında kızlık zarı dikimi fiyatları geçici olarak yapılan işlemden bir miktar daha yüksek olabiliyor. Bunun nedeni kalıcı olarak yapılan bu işlemde vajina içi dokulardan yeni bir kızlık zarı oluşturulmasıdır ve daha detaylı bir operasyon gerektirir. Kızlık zarının onarımı kalıcı olarak yapıldığında düğün tarihinin hesaplanmasına gerek olmaz. İşlemden sonra istenen herhangi bir zamanda cinsel ilişkiye girilebilir ve kanama meydana gelir.

Cinsel ilişki bu işlemden aylar sonra ya da yıllar sonra yaşansa dahi kanama olacaktır. Bu nedenle Bursa başta olmak üzere tüm kentlerde işlemin kalıcı olarak yapılması daha çok talep görüyor. Zira her ne kadar bekaret zarı dikimi ücretleri işlemin kalıcı olarak yapılması halinde daha yüksek olsa da düğünün ne zaman olacağı planlamasının yapılmasına gerek olmaması, kalıcı kızlık zarı dikiminin daha konforlu bir seçenek olmasını sağlıyor.

Çok merak edilen bir diğer konumuz –> Kızlık zarı bozulduğu nasıl anlaşılır

Kızlık Zarı (Hymen) Anatomisi

Geçici kızlık zarı dikimi fiyatları

Hymen, her ne kadar bir zar olarak adlandırılsa da aslında bir zar değil, dokudur. Kızlık zarının yapısı ağzın için dokusunun yumuşaklığındadır ve her kadında bu doku aynı yapıda olmayabilir. Bununla birlikte kızlık zarının kalınlığının ve esnekliğinin de kişiden kişiye farklılık gösterdiğini belirtebiliriz.

Zira bu nedenle bekaret zarı dikimi fiyatları da yapılan muayene sonrasında belirlenir ve öncesinde mevcut dokunun doktor tarafından kontrolden geçirilmesi gerekebilir. Bazı kadınlarda bu doku daha sert bir yapıya sahiptir. Bazı kadınlarda ise son derece ince bir zar halindedir. Tüm bunlar yapılacak kızlık zarı operasyonunu etkileyen unsurlardır ve bekaret zarı dikimi fiyatları yapılacak operasyon prosedürüne karar verilmesinin ardından belirlenir.

Bu arada dünya genelinde kadınların % 44’ünde ilk cinsel ilişki esnasında kanama olmaz. Bunun en yaygın nedeni kızlık zarının idealden daha esnek bir yapıya sahip olmasıdır. Bu durumda toplumsal normlar nedeniyle kızlık zarının bütünlüğünün bozulmamış olduğunun doktor muayenesi ile anlaşılması gerekebilir. Vajinal muayene ile kızlık zarının daha önce bozulmamış olduğu kolaylıkla anlaşılabilir. Bu durumda bekaret zarı dikimi fiyatları önemini kaybeder çünkü bir onarım işlemi gerekmez.

Bu işlemden faydalanmak isteyen kadınlar bekaret zarı dikimi ücretleri kadar yapılan onarım işleminin dışarıdan anlaşılıp anlaşılamayacağını da merak ediyor. Kızlık zarının dikildiğinin partneriniz tarafından anlaşılması asla mümkün değildir. Çünkü cinsel ilişkide meydana gelen kanama tıpkı ilk cinsel ilişkide olan yani kızlık zarının ilk kez bütünlüğünü kaybettiği anda yaşanan kanama gibidir.

Kanamanın miktarı ve renginde de bir fark olmadığı için anlaşılması olanaksızdır. Kızlık zarı dikimi işlemi tekrarlanabilen bir işlemdir. Daha önce bu operasyondan faydalanmanız bir kez daha faydalanamayacağınız anlamına gelmez. Fakat özellikle geçici olarak işlemin yapılması gerektiğinde doku durumunun yeniden dikime uygun olması gerekir.

 

Kızlık zarı problemleri ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Tel: 0532 223 23 79
Mail: bursakadindogumuzmani@gmail.com

Dr. Barış Korkmaz

15 temmuz 1979 yılında Gaziantep’te doğdum. İlk ve ortaokulu Konya’da liseyi Bursa Cumhuriyet Lisesi’nde tamamladım. 1996 yılında Erciyes üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. Mecburi hizmeti Erzurum ilinde tamamladıktan sonra 2012 yılında Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında eğitim aldım. 2016-2018 yılları arasında Mardin Midyat devlet hastanesinde Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalıştım. Burada Midyat Kaymakamlığı tarafından verilen başarı belgesi ile ödüllendirildim.. 2018 yılında Bursa Karacabey Devlet hastanesinde çalıştım. 2019 yılı şubat ve Eylül ayları arasında Bursa Setbaşı Doruk Hastanesi’nde görev aldım.2019 Eylül ayı itibariyle Bursa Nilüfer’deki muayenehanemde Bursa Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktayım. Uluslararası Akademik Yayınlar ve Makalelerim https://www.semanticscholar.org/author/B.-Korkmaz/34239650 https://www.researchgate.net/scientific-contributions/Baris-Korkmaz-2131925551 https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.3109/14767058.2014.978278?journalCode=ijmf20 http://europepmc.org/article/MED/25327173 https://dergipark.org.tr/tr/pub/bmedj/issue/36577/399697 https://www.semanticscholar.org/paper/First-trimester-crown-rump-length-affects-birth-Ustunyurt-%C5%9Eim%C5%9Fek/dec5e132114201ea8f583270de0bc49bbae59b0d https://ceog.imrpress.com/EN/10.12891/ceog3595.2017

İlgili Makaleler

76 Yorum

 1. Kalıcı kızlık zarı dikimi ücretlerinizi öğrenebilir iyim bana mail yoluyla iletebilirmisiniz?

 2. İyi günler doktor bey kızlık zarı dikimi için fiyat bilgisi alabilir miyim? Bir de genital estekik ile ilgili bilgi almak istiyorum. Teşekkür ederim

  1. Her iki işlem için fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize gönderdim ayşe hanım.

 3. Merhaba, ben kalıcı kızlık zarı diktirmek istiyorum. Hem süreç hakkında hemde ücret hakkında bilgi alabilir miyim? Ayrıca hemen işlemi sağlamak istiyorum randevu alabilmem içinde numara rica ediyorum

  1. Merhabalar kübra hanım hem süreç hakkında hemde fiyat bilgisi hakkında detayları mail adresinize gönderim sağladım. Sitemizde bulunan telefon numaralarından bizlere direk ulaşabilirsiniz.

  1. İclal hanım merhaba kalıcı kızlık zarı hakkında detaylı bilgiyi mail adresinize gönderim sağladım.

    1. Kalıcı ve geçici kızlık zarı ücretlendirmesi hakkında bilgi alabilir miyim birde sürekli olarak devam eden genital akıntı için ne önerirsiniz doktor bey?

     1. Detaylı fiyat bilgisini mail adresinize gönderim sağladım.

 4. Merhaba kolay gelsin hayirli sabahlar ben nisanliydim doktorum nisanliykenisanliyken nisanlimla.bir şeyler yaşandı çok kötü durumdayım bana yardımcı ourmusunuz kızlık zarı dilimini kaça yapiyirsunuz

  1. Merhabalar geçmiş olsun, evet kızlık zarı dikimini yapıyoruz ücret bilgisi ve detayları mail adresinize yolladım.

 5. Merhaba,
  Geçici ve kalıcı operasyonlar için fiyat bilgisi yollayabilirmisiniz. Operasyonu cumartesi günü yapıp taburcu olabilirmiyiz.

  1. Merhabalar evet aynı gün olabilirsiniz. Fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize yolladım kontrol edebilirsiniz.

 6. Merhaba Diyarbakır’da kızlık zarı dikimi varmı nasıl öğrenebilirim birde fiyatlarını öğrenebilir miyim ..?

  1. Merhabalar merve hanım kızlık zarı dikimi fiyatı ve detayları mail attım.

   1. Merhabalar geçici kızlık zarı dikimi fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize yolladım ebru hanım.

  1. Merhabalar kızlık zarı dikimi için Bursa’ya gelmek istiyorum acaba fiyat konusunda bilgilendirir misiniz

    1. Merhabalar doktor bey . Yakın zamanda Bursa’ya geleceğim. Zor durumdayım sizden kalıcı kızlık zarı fiyatını öğrenmek istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz ?

     1. Nursel hanım bursa da ki muayenehanemiz de muayene de olabilirsiniz ordan da detaylı bilgi verilebilir. Ben size mail olarak da fiyat bilgisi ve detaylarını mail olarak yolladım.

  1. Merhaba elif hanım, kızlık zarı dikimi fiyatlarını ve detayları mail adresinize yolladım.

  1. Merhabalar kızlık zarı dikimi fiyatını ve detaylarını mail adresinize gönderim sağladım.

     1. Kızlık zarı dikimi ile ilgili fiyat talebinizi mail olarak gönderdim. Lütfen mail adresinizi kontrol edin.

   1. merhabalar esma hanım kalıcı ve geçici kızlık zarı dikimi için fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize gönderdim.

 7. Merhaba,
  Barış bey rica etsem kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatlandırmanızı mail olarak iletebilir misiniz?

  Teşekkür ederim iyi günler

 8. Merhaba barış bey… Ben 2016 yılında bekaretimi kaybettim erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim ve girdiği gibi kanamam oldu.. sonrasında 2018 de başka bir erkek arkadaşım oldu ve bu birlikterlik yaşadığım erkek arkadaşımla ilk ilişkiye girdiğimde yine bir pedi dolduracak kadar kanamam oldu hemde koyu renkte bir kanama hâlbuki zaten bozuktu…o günden beri ilişkiye giriyoruz bir sıkıntı yok aklım 2. Defa gelen kanda kaldı .. ve kızlık zarı dikim. Fiyatlarını da öğrenebilir miyim

 9. Merhaba,

  Kızlık dikimi ücreti hakkında bilgi almak istiyorum. Ek olarak kızlık dikimi ücreti bölgeden bölgeye değişir mi?

  Teşekkürler.

  1. Kızlık dikimi ücreti için bölgesel olarak kızlık dikimi ücreti değişebilmektedir. Konum, doktor ve şehirlere göre farklılıklar oluşabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonBize Ulaşın