Genital Estetik

Labioplasti Fiyatları Ne Kadar?

Labioplasti fiyatları son yıllarda daha fazla sayıda kadının merak ettiği konulardan biridir. Çünkü en sık gerçekleştirilen genital estetik operasyonlardan biri de labioplasti oluyor. Bursa labioplasti ameliyatı vajinal bölgede, iç dudaklarda sarkma ya da büyüme olması nedeniyle gerçekleştirilen cerrahi bir müdahaledir. Kimi zaman iç dudaklarda büyüme çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkarken kimi zaman da doğuştan olabiliyor. Labia minörün yani iç dudakların yapılan operasyon ile daha ideal ebatlara kavuşturulması artık mümkündür.

İki adet olan ve katlanarak klitorisin üzerinde birleşen iç dudaklarda büyüme ya da sarkma olması kadınlarda psikolojik açıdan da çeşitli sıkıntılar doğurabiliyor. Öz güven kaybı yaşanması gibi sıkıntılar kadınların cinsel yaşam konforuna da etki ediyor. Oysa labioplasti fiyatları artık gayet makul rakamlara tekabül ediyor ve cerrahi operasyona engel bir sağlık sorunu olmayan herkes bu operasyondan faydalanarak yaşadığı sıkıntılardan kurtulabiliyor.

 

Lazerle Labioplasti Ameliyatı Yapılır mı?

Lazerle labioplasti ameliyatı

Son yıllarda lazer teknolojisi tıp alanında daha yaygın bir şekilde kullanılıyor. Lazer yöntemi ile de bu operasyon gerçekleştirilebilir. Ancak bu durumda labioplasti fiyatları daha farklı rakamlara tekabül edecektir. Lazer yöntemiyle iç dudaklarda istenen görünüm elde edilebiliyor. Ayrıca lazer yöntemi ile iç dudak estetiğinin 4 farklı şekilde yapılabildiğini belirtelim. Bunlar arasından hangisinin tercih edileceğine mutlaka yapılacak muayene sonrasında doktorunuz tarafından karar verilmelidir.

Hastanın durumu ve iç dudaklarda ne oranda küçültme yapılacağına bağlı olarak en doğru yöntem seçilir. Lazer yöntemi kullanıldığında genellikle lokal anestezi tercih ediliyor. Ancak kimi zaman spesifik nedenlerle genel anestezi altında operasyonun yapılması da gündeme gelebiliyor. Bu durumda da labioplasti fiyatları daha farklı rakamlara tekabül edebilir.

Vajinoplasti fiyatları ne kadardır?
Tıkla Öğren –> Vajinoplasti fiyatları

Bursa Labioplasti Yapan Doktorlar

Bursa labioplasti yapan doktorlar

Bursa labioplasti ameliyatından rahatlıkla faydalanabileceğiniz kentlerden biridir. Bu operasyon için mutlaka farklı bir kente gitmenize gerek yok. Yaşadığınız kentte operasyondan faydalanarak iyileşme sürecini de evinizin konforunda tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Bursa labioplasti fiyatları bakımından da gayet makul rakamlar ile karşılaşabileceğiniz kentlerden biridir. Minimum düzeyde bütçe ayırmanız bu önemli ameliyattan faydalanmanız için yeterli olabiliyor.

Genellikle labioplasti fiyatları şehre göre değişiyor şeklinde bir algı olduğuyla da karşılaşabiliyor. Ancak ameliyat fiyatları şehirden ziyade daha farklı unsurlar nedeniyle farklılaşır. Elbette her şehirde aynı fiyatların geçerli olduğundan söz etmiyoruz.

Hangi şehirde operasyon yaptırmayı tercih ederseniz edin öncelikle hastanın mutlaka muayene edilmesi gerekir. Sonrasında fiyat konusunda size bilgi verilecektir. Bursa’da Op. Dr. Barış Korkmaz, labioplasti ameliyatında en tecrübeli doktorlardan biri olarak hizmet veriyor. Rahatlıkla randevu alabilir ve muayenenin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kentin son derece merkezi bir konumunda; Nilüfer’de bulunan muayenehanesinde hizmet veren Op. Dr. Barış Korkmaz hasta için en konforlu ve en yeni ameliyat tekniklerini kullanarak labioplasti operasyonundan faydalanmanızı sağlıyor.

Bursa Labioplasti Fiyatları 2021 Ne Kadar?

Labioplasti fiyatları 2020

Halk arasında 2021 yılında labioplasti fiyatları çok yükseldi mi şeklinde bir endişe de var. Ancak fiyatlar sanıldığı gibi yüksek bir artış kaydetmedi. Ayrıca en çok merak edilen konulardan biri de bu operasyonun kızlık zarına zarar verip vermediği oluyor. Ancak labioplasti ameliyatında sadece vajinanın dış bölgesine, iç dudak kısmına müdahale ediliyor. Kızlık zarı ise vajinanın 1,5 cm iç bölümünde yer alıyor. Dolayısıyla labioplasti ameliyatı esnasında kızlık zarının zarar görmesi olanaksızdır.

Dolayısıyla daha önce cinsel ilişkiye girmemiş olanlar da kızlık zarının zarar göreceği endişesinden kurtularak bu operasyondan faydalanabilir. Aynı zamanda labioplasti fiyatları kişinin daha önce doğum yapıp yapmadığı ya da cinsel ilişki yaşayıp yaşamadığı gibi konulardan etkilenmez. Bu gibi durumların fiyatlar üzerinde belirleyici unsurlar olmadığının altını çizmek gerekiyor. Gönül rahatlığı ile randevu alarak muayene olabilir ve labioplasti fiyatları 2021 hakkında bilgi alabilirsiniz.

Neden Labium Minus Dokularında Büyüme ve Sarkma Olur?

Hastalar labioplasti fiyatları konusu kadar iç dudak bölgesinde büyümenin ya da sarkmanın neden meydana geldiğini de merak edebiliyor. Bunun en yaygın nedeni kilo alıp vermektir. Özellikle sarkmanın meydana gelmesine neden olan kilo alıp verme, iç dudak dokusunun önce dolgunlaşması ve sonrasında da zayıflama ile beraber dolgunluğunu kaybetmesi anlamına geliyor. Haliyle bu durumda dokularda bir sarkma ya da büyüme ortaya çıkabiliyor.

Normal yolla doğum yapmak nedenlerden bir diğeri olarak gösteriliyor. Doğum sonrasında labioplasti fiyatları hakkında araştırma yapan yani rotasını bu operasyona çeviren kadın sayısı bir hayli fazladır. Kimi zaman da herhangi bir nedene bağlı olamadan, tamamen genetik olarak da böyle bir sorun ortaya çıkabiliyor. Doğuştan iç dudak dokusu büyük olan kişiler de operasyondan faydalanabiliyor ve yaşadığı sorunlardan kurtulabiliyor.

İç dudaklarda büyüme ya da sarkma kadınların özellikle dar kıyafet giyme konforunu elinden alıyor. Mayo, tayt gibi kıyafetleri giyememekten yakınan kadınlar gayet makul olan labioplasti fiyatları sayesinde çok daha özgür bir şekilde kıyafet seçimi yapabiliyor.

Ayrıca bu kişilerde hijyen açısından da çeşitli sorunlar ortaya çıkabiliyor. Vajina girişinin sürekli nemli kalmasından kaynaklı olarak flora bozulabiliyor ve beraberinde mantar enfeksiyonu gibi çeşitli şikayetler ortaya çıkabiliyor. Yani sadece estetik açıdan değil, daha sağlıklı olmak açısından da büyük iç dudak probleminden kurtulmak gerekiyor.

Labioplasti Ameliyatı Olduğum Anlaşılır mı?

Labioplasti olduğum anlaşılır mı

Hastaların en büyük endişesi bu ameliyattan faydalanıldığının anlaşılması oluyor. Hatta labioplasti fiyatları ne olursa olsun, sadece partnerinin ameliyat olunduğunu anlaması endişesi nedeniyle bu sorunla yaşamayı tercih edenler de var. Oysa ameliyat olduğunun anlaşılması mümkün olmaz. Çünkü operasyon sonrasında bu bölgede kesinlikle dikiş izi kalmıyor. Haliyle operasyonun anlaşılması da olanaksızdır.

Yine sıklıkla merak edilen unsurlardan bir diğeri de ileride normal doğum yapmaya engel olup olmadığıdır. Labioplasti ameliyatı olanlar ilerleyen dönemlerde normal doğum yapabilir. Bu operasyon normal doğuma engel değildir ve kişinin hamile kalma olasılığı üzerinde de hiçbir etkisi yoktur. Bir diğer deyişle labioplasti ameliyatı hamile kalmanızı engellemez.

Kısa bir iyileşme süresi sonrasında günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. Aynı zamanda operasyon sonrasında klinik istirahat de gerekmiyor. Hastalar aynı gün taburcu olabiliyor ve evine gidebiliyor. Ameliyatın ardından vücutta kendiliğinden eriyen dikiş ipleri kullanılıyor. Bu nedenle operasyon sonrasında dikiş aldırmaya gerek kalmıyor. Dikişlerin kendiliğinden düşmesi ise bir hafta ila 10 günlük bir zaman diliminde gerçekleşiyor.

Daha güzel bir vajinaya nasıl sahip olunur?
Tıkla Öğren –> Vajinanın güzel görünmesi

Labioplasti Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Elbette labioplasti fiyatları olarak her yerde karşınıza sadece tek bir rakamın çıkmasını beklememelisiniz. Ameliyatın hangi teknik ile yapılacağı ve doktorun deneyimi gibi unsurlar, operasyon için ayrılması gereken bütçe üzerinde etkilidir.

Kullanılacak olan malzemeler ya da ilaçlar gibi çeşitli unsurların da fiyatları etkilediğini göz ardı etmemek gerekiyor. Bu nedenle bir araştırma yaptığınızda karşınıza farklı fiyatlar çıkabilir. Dolayısıyla muayene öncesinde bir fiyattan ya da fiyat aralığından söz etmek yanıltıcı olabiliyor.

Genel anestezi ya da lokal anestezi ile ameliyatın yapılması bile fiyatların değişmesinin nedenleri arasında yer alıyor. Ancak bu operasyonda deneyimli bir doktorun tercih edilmesi, labioplasti fiyatları konusundan daha fazla önem taşıyor. Karşılıklı olarak konuşabileceğiniz, sıkıntılarınızı rahatlıkla dile getirebileceğiniz bir doktoru seçmeye özen gösterin.

Vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılır?
Tıkla Öğren –> Bursa vajinoplasti

 

Dış kaynaklar:
https://en.wikipedia.org/wiki/Labiaplasty

 

Genital estetik ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Tel: 0532 223 23 79
Mail: bursakadindogumuzmani@gmail.com

Dr. Barış Korkmaz

15 temmuz 1979 yılında Gaziantep’te doğdum. İlk ve ortaokulu Konya’da liseyi Bursa Cumhuriyet Lisesi’nde tamamladım. 1996 yılında Erciyes üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. Mecburi hizmeti Erzurum ilinde tamamladıktan sonra 2012 yılında Bursa Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında eğitim aldım. 2016-2018 yılları arasında Mardin Midyat devlet hastanesinde Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalıştım. Burada Midyat Kaymakamlığı tarafından verilen başarı belgesi ile ödüllendirildim.. 2018 yılında Bursa Karacabey Devlet hastanesinde çalıştım. 2019 yılı şubat ve Eylül ayları arasında Bursa Setbaşı Doruk Hastanesi’nde görev aldım.2019 Eylül ayı itibariyle Bursa Nilüfer’deki muayenehanemde Bursa Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmaktayım. Uluslararası Akademik Yayınlar ve Makalelerim https://www.semanticscholar.org/author/B.-Korkmaz/34239650 https://www.researchgate.net/scientific-contributions/Baris-Korkmaz-2131925551 https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.3109/14767058.2014.978278?journalCode=ijmf20 http://europepmc.org/article/MED/25327173 https://dergipark.org.tr/tr/pub/bmedj/issue/36577/399697 https://www.semanticscholar.org/paper/First-trimester-crown-rump-length-affects-birth-Ustunyurt-%C5%9Eim%C5%9Fek/dec5e132114201ea8f583270de0bc49bbae59b0d https://ceog.imrpress.com/EN/10.12891/ceog3595.2017

İlgili Makaleler

447 Yorum

  1. Merhaba ceyda hanım labioplasti fiyat bilgisini ve detaylarını mail adresinize gönderim sağladım.

 1. merhaba barış bey 3 kez operasyon geçirmiş üçünden de yanıt alamamış annem için vajinadan bağırsak sarkması ameliyatının fiyatını ve kendim için de labioplasti ameliyatının ücretini öğrenebilir miyim?

  1. Sorduğunuz iki ameliyat için detaylı bilgilendirmeyi mail adresinize gönderim sağladım.

  1. Merhabalar yaprak hanım fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize gönderim sağladım.

    1. Merhabalar ece hanım labioplasti fiyat bilgisini ve detayları mail adresinize gönderim sağladım.

     1. Merhaba semra hanım labioplasti fiyat bilgisi ve detaylarını mail adresinize gönderim sağladım.

 2. Hocam merhaba ben tecavüz sonucu bakireliğimi kaybettim.Zar,dudak küçültme, daraltma ve genital beyazlatmanın fiyatını öğrenebilir miyim 🙏🏻

  1. Her iki işlemin de fiyatlarını ve detaylarını mail adresinize gönderim sağladım.

 3. merhaba, iç dudak ameliyatı ve genital bölge beyazlatma hakkında fiyat bilgisi alabilir miyim? yaş sınırı var mı?

  1. Fiyatlandırma ve sorunuzla ilgili detaylı bilgilendirmeyi mail adresinize yolladım ada hanım.

 4. merhaba, iç dudak ameliyatı ve genital bölge beyazlatma hakkında fiyat bilgisi alabilir miyim? yaş sınırı var mı?

  1. Merhaba doktor bey labioplasti ve klitoris küçültme ameliyatı kombinasyon olarak istiyorum bir fiyat alabilir miyim

    1. Merhaba ayşenur hanım fiyat bilgisini ve ameliyat detaylarını mail adresinize gönderim sağladım.

     1. Labioplasti fiyatlarını ve detaylarını mail olarak gönderim sağladım.

    1. Merhabalar filiz hanım her iki işlem için fiyat bilgisi ve detayları mail olarak gönderdim.

  1. Merhabalar labioplasti estetiği için fiyat bilgisi ve detayları mail attım gizem hanım.

   1. Merhabalar masal hanım labioplasti ile ilgili fiyat ve detayları mail adresinize yolladım.

     1. Merhabalar mail adresinize gönderim sağladım seide hanım.

 5. Merhabalar Barış Bey, bende dış dudak dolgunlaştırma ve beyazlatma için fiyat alabilir miyim ?

  1. Merhabalar saydığınız işlemleri yapıyoruz evet her bir işlem için ayrı ayrı fiyatları mail adresinize yolladım.

     1. Merhabalar sevim hanım labioplasti fiyat bilgisi ve detaylarını mail olarak yolladım.

     1. Detaylı bilgilendirme mail yolu ile yapıldı kevser hanım

 6. Merhabalar bende iç dudak sarkması ve vajina daralması için tahmini bı fiyat öğrenebilir miyim?

  1. Merhabalar gülsüm hanım her iki işlem için fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize yolladım.

   1. Merhabalar fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize gönderdim tülin hanım.

     1. Ayşe hanım istediğiniz işlemler için detayları ve fiyatları mail adresinizi yolladım.

   1. İç dudak küçültme ameliyatı detaylarını ve fiyat bilgisini mail adresinize yolladım.

 7. Merhabalar Barış Bey, bende iç dudak sarkması estetiği ve dış dudak dolgunlaştırma için fiyat alabilir miyim ?

  1. Merhabalar beyza hanım, iç dudak ve dış dudak estetiği fiyatlarını ve detaylarını mail adresine gönderim sağladım.

     1. Fiyat konusu ve bilgilendirmeyi mail olarak gönderdim.

   1. Merhaba tuğçe hanım iç dudak estetiği fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize gönderim sağladım.

     1. Merhaba zehra hanım mail yolladım lütfen kontrol ediniz.

    1. Labioplasti için fiyat bilgisi ve detaylarını mail adresinize gönderdim duygu hanım.

    1. Merhabalar mine hanım fiyatı ve labioplasti ile ilgili detayları mail adresinize gönderim sağladım.

     1. Merhabalar fiyat bilgisi ve detaylarını mail adresinize gönderdim rabia hanım.

     2. Merhaba melisa hanım, fiyat bilgisini mail adresinize yolladım.

  1. Merhabalar sevda hanım fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize gönderdim kontrol edebilirsiniz.

   1. Merhabalar gülcan hanım fiyat bilgisi ve detayları mail yolladım lütfen kontrol ediniz.

  1. Merhabalar yıldız hanım fiyat bilgisini mail adresinize gönderdim lütfen kontrol ediniz.

    1. Merhabalar labioplasti fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize gönderim sağladım.

 8. Merhaba hocam, bwnim dış dudaklarda kötü bir görüntü var, sarkmış ve buruşuk.fiyat öğrene bilirmiyim

  1. Geçmiş olsun üzülmeyin labioplasti ile daha estetik bir vajinaya sahip olabilirsiniz. Detayları mail attım size.

    1. Fiyat bilgisi maalesef siteden paylaşamıyorum. Lakin mail adresinizi kontrol edebilirsiniz gönderim sağladım.

 9. Merhaba hocam, ameliyat sonrası çok ağrı olur mu acaba? Bir de fiyat skalasını öğrenebilir miyim? Şimdiden teşekkürler, iyi günler hocam.

  1. Hayır ameliyat sonrası çok ağrı olmaz fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize gönderim sağladım.

 10. Merhabalar genital bölgemin dudaklarında büyüme var ameliyatla fazla derinin alınmasını ve küçülmesini istiyorum iç dudak mı dış dudak mı bir fikrim yok fiyat öğrenebilir miyim acaba ?

  1. Merhabalar genital bölge estetiği ile ilgili hem fiyat hemde detayları mail adresinize gönderim sağladım zehra hanım.

  1. Merhaba elvin hanım, fiyat bilgisi ve ayrıntıları mail adresinize gönderim sağladım.

 11. Merhabalar dudaklarda çöküntü sebebi nedir bakire biri bu ameliyatı olabilir mi ? Ve sebebini bilmiyorum Venüs çizgimi yukarıya doğru fazla buluyorum bunun için bir çözüm var mı ? Fiyat bilgilendirmesi yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

  1. Merhabalar fulya hanım sorunuz ile ilgili tüm detaylı bilgiyi ve ameliyat ücretini mail adresinize gönderim sağladım.

    1. Merhabalar emine hanım yorum yaparken yazdığınız ilgili mail adresinize fiyat bilgisini ve detayları mail olarak gönderdim.

  1. Merhaba hocam benim iç dudaklarımın ikisi de beni rahatsız ediyor acaba fiyat hakkında bilgilendirilebilir miyim? Teşekkür ederim.

  1. Merhabalar fiyat bilgisi mail adresinize gönderilmiştir. Lütfen maillerinizi kontrol ediniz.

 12. Merhabalar hocam ben 33 yaşında bir hanımım kendimi bildim bileli iç dudaklarda büyümem mevcut küçükken internette yok tabii çift cinsiyetlimiyim acaba falan diye kendimden utanırdım hep 18 yaşında evlenip hemen de normal doğumla çocuk yapınca görüntü rahatsız edici bir hale geldi genetik mi bilmem cildim zaten çok hassas sert kaşıdığım bir yerim bile hemen çatlar gögüslerimde bekarken büyüktü doğumda dahada büyüyüp sütten kesilince bir kaç yılda balon gibi söndü ve sonuç oda boş ve yaşlı kadı gibi sarkık gögüsler 1.55 boyunda ama hızlıda kilo alıp veren bir yapıdayım 45 ve 52 kilo arasında çok geziyorum buda belki sebeptir. Yani hocam hem genital hem gögüs sarkması için ayrı ayrı ameliyat ve ilk muayene için fiyat istiyorum sizden istanbuldan gelmek istiyorum duruma göre umarım cvplarsınız iyi günler.

  1. Merhaba anlattığınız durumlarla ilgili tabi ki muayene sonrası kesin karar veririz birlikte, fakat hem dudak küçültme hem klitoris üzerindeki sarkan dokuyu alma hemde gerekirse vajinal daraltma ameliyatlarını aynı seansta yapabiliriz. Fiyat konusunda ayrıntılı olarak mail yollanmıştır.

 13. Merhaba, klitoris üzerindeki fazlalık, iç dudak küçültme ve dış dudakları dolgunlaştırma işlemleri fiyatı ne kadar etkiliyor. Bunun hakkında ayrıntılı bilgi alabilir miyim? Mail olarak iletirseniz, fiyatın ne kadar olduğuyla ilgili de bilgi almak istiyorum çünkü. Teşekkürler.

  1. Merhabalar selin hanım bu söylediğiniz işlemler ayrı ayrı işlemlerdir. Bir seferde yapılabilir. Fiyat bilgisini mail olarak gönderdim mailinizi inceleyin lütfen.

     1. Fiyat bilgisi ve detayları mail attım beyza hanım mailinizi kontrol ediniz.

  1. Merhabalar yasal zorunluluk gereği fiyat vermemiz maalesef imkansız. Lakin mail adresinize gönderebiliriz. Veya iletişim numaralarımızdan bizleri de arayabilirsiniz.

 14. Hocam bende olmak istiyorum çok rahatsızım fiyat öğrenebilir miyim lütfen artış olduğu söyleniyorda.

   1. Merhabalar fiyat bilgisini yorum yaparken yazdığınız mail adresinize gönderdim. Lütfen maillerinizi kontrol ediniz.

    1. Merhabalar meryem hanım, iç dudak sarkması ile ilgili detayları ve fiyat bilgisini mail adresinize gönderim sağladım.

    1. Merhabalar mail adresinize fiyat bilgisi ve detayları yolladım lütfen mailinizi kontrol ediniz.

     1. Merhaba tek taraflı iç dudak sarkması var bende de ve çirkin çürük gibi duruyor. Fiyat alabilir miyim lütfen

     2. Estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz ecrin hanım üzülmeyin. Mail adresinize detaylı bilgilendirme sağladım.

 15. Dr. Barış korkmaz a labioplasti ameliyatı ve vajinoplasti ameliyatını birarada yaptırdım ve labioplasti ameliyatı yaptıran kişilerin yorumlarını okuyarak kendisine ulaştım. Sonuçlardan çok memnunum, çok kısa sürede iyileştim ve bahsettikleri gibi gerçekten bence genital estetik konusunda en iyi doktor kendisi. Fiyatları en uygun kendisinde buldum ve hem fiyat olarak, hem estetik olarak çok memnun kaldım. Labioplasti ve vajinoplasti ameliyatım öncesi ve sonrasında neler yapmak gerekir sorularımı tek tek cevapladı ve çok destek oldu. Kesinlikle tavsiye ederim, harika bir doktor.

     1. Fiyat bilgisi ve ameliyat detaylarını mail olarak gönderdim gizem hanım.

    1. Mehtap hanım yorum yaparken ki mail adresinizi yanlış yazmışsınız sanırım mail geçersiz diyor mail gönderemedik size.

     1. Merhabalar fiyat bilgisini mail adresinize gönderim sağladım.

     1. Merhabalar fiyat bilgisini mail adresinize yolladım buse hanım.

 16. Hocam merhabalar, ben labioplasti ameliyatı olmak istiyorum fakat öncesin de vajina dış dudaklarım da kötü bir görüntü var. Bu görüntü ameliyat sonrası kesin güzel olur mu? Teşekkür ederim.

  1. Evet Labioplasti ameliyatlarımız genital estetik ameliyatlar içinde hastalarımızın en memnun oldukları ameliyatlardır. Labioplasti sonrası çizgi şeklinde bir görünüm oluşturuyoruz, sizi dış dudaklarda ve iç dudaklar da rahatsız etmeyecek seviyeye getiriyoruz.

   1. Hocam merhaba benim iç dudaklarımdan bir tanesi gayet normalken diğeri sarkmış ve çürük et parçası gibi duruyor amelyat olursam o çürük et parçası görüntüsü yok olur mu ? Neden sadece tek bir taraf sarkmış Bide fiyatı öğrenebilir miyim rica etsem ??

     1. Hocam selamlar,
      Eşime ameliyatı düşünüyoruz ancak o yazmaktan imtina ediyor. Yaşı 50, iç ve dış dudaklarda sarkma var tabiki tabiri caizse ilgili bölgeyi genç kız haline getirme masrafı ve tedavi süreç ve zamanı halkında bilgi verirmisiniz.

     2. Gürkan bey merhabalar, hassasiyetinizi anlayabiliyorum. Aklınızdaki soruların cevaplarını mail adresinize gönderim sağladım.

   1. Hocam merhaba ben labioplasti ameliyatı olmak istiyorum ama dış dudaklarda da biraz sarkma var ayrıca klitorisin üstü de kapalı bunlar düzeltilebilir mi ve labioplasti ameliyatı sırasında düzeltilebilir mi ? Fiyat öğrenebilir miyim bunlar için?

    1. Merhaba anlattığınız ameliyat Labioplasti ve hudoplasti dir. Asimetrik yada iki taraflı büyük iç dudak durumlarında uyguladığımız Labioplasti ameliyatı ve dudakların büyük olması durumunda gereklilik gösteren hudoplasti ameliyatını aynı seansta yapabiliriz. Fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize gönderdim.

     1. Merhabalar ben ic dudak labioplastik yaptirmak istiyorum acaba fiyat öğrene bikir mıyım teşekkürler

     1. Merhaba hocam. Bende hem iç dudak hem de dış dudakta sarkma var. Tek seansta yapılabileceğini yazmışsınız. Fiyat öğrenebilmem mümkün mü? Bir de genital bölge beyazlatma tedavisi uyguluyor musunuz?

     2. Merhaba hocam benimde ayni sekilde sarkma var onceden daha cokdu yas ilerledikce biraz daha azaldi ama hala var bende bu ameliyattan istiyorum rica etsem fiyatini ogrenebilirmiyim

     3. Merhabalar mine hanım labioplasti ile ilgili fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize gönderim sağladım.

     1. Nur hanım merhaba fiyat bilgisini mail adresinize gönderdim lütfen kontrol ediniz.

     1. Hocam fiyatları öğrenebilir miyim sarkmalardan ve renk koyuluğundan şikayetçiym bende. Birde nerede yerınız hocam acaba?

     2. Merhaba gizem hanım yerimiz bursa da fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize gönderdim.

     3. Merhaba özge hanım, fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize gönderdim.

   2. İç dudak ameliyat fiyatı nedir buna vajina daraltma eklenirse fiyat ne olur lütfen açık net fiyat verirseniz sevinirim

    1. Sude hanım yasal prosedür gereği site üzerinden fiyat vermek kesinlikle yasaktır. Mail adresinize fiyat bilgisi ve detayları gönderdim. Lütfen mail adresinizi kontrol edin.

     1. Merhabalar simge hanım, labioplasti fiyat bilgisi ve detayları mail gönderdim.

   1. Merhabalar yorum yaparken yazdığınız mail adresinize bilgilendirme maili yolladım.

   2. Merhabalar barış bey vajina estetik istiyorum görüntüsünden hoşnut değilim karama içinde lazer gördüm bi değişiklik olmadı 🤦🏻‍♀️Lütfen fiyat bilgisi işe dönüş sağlayabilir misiniz.. estetik görüntü oluşmasını istiyorum

    1. Merhaba ümran hanım vajina estetiği ile ilgili detaylı bilgiyi mail adresinize gönderdim.

   1. Merhabalar Selin hanım, fiyat bilgisini ve detayları mail adresinize gönderim sağladım.

   1. Merhaba, iç dudak ameliyatı ve genital beyazlatma için fiyat alabilir miyim lütfen. Teşekkürler.

    1. merhaba deniz hanım fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize gönderim sağladım.

    1. Merhaba, iç dudak ameliyatı ve genital beyazlatma için fiyat alabilir miyim lütfen. Teşekkürler.

     1. Merhaba aleyna hanım her iki işlem için ayrı ayrı fiyat bilgisini mail adresinize gönderim sağladım.

  2. Merhabalar hocam hem iç dudaklarda büyüklük gözlemliyorum ve bu beni çileden çıkartıyor, ayrıca çok siyah görünümlü birde hocam dış dudaklarda gördüğüme göre biraz büyük duruyor ameliyatımı size olmak istiyorum fiystşsrınızı öğrene bilirmiyim?tesekkürler.

   1. Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. Ben size fiyat bilgisi ve detayları mail adresinize gönderiyorum.

     1. Elif hanım rahatsızlığınızı anlıyorum geçmiş olsun labioplasti estetiği ile düzeltebiliriz fiyat bilgisi ve detaylarını mail olarak gönderdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonBize Ulaşın